Chrzciny, wesele, przyjęcie okolicznościowe w okolicach Warszawy? Zapraszamy do nas!

Szukasz miejsca na organizację wesela, chrzcin, komunii w okolicach Warszawy? Zapraszamy do Młyna Gąsiorowo! Sprawdź, dlaczego warto!

Niepowtarzalna atmosfera

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na organizację rodzinnej uroczystości – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nasz obiekt położony jest z dala od miejskiego zgiełku Warszawy, w otoczeniu sielskiej przyrody. Przytulne wnętrza sprawią, że każdy poczuje się swobodnie, dokładnie tak jak w domu. W Młynie Gąsiorowo zorganizujemy wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne oraz imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny lub wesela. Przyjazna atmosfera oraz tradycyjna kuchnia sprawią, że każde przyjęcie okolicznościowe na długo pozostanie w pamięci.

Tradycyjna kuchnia

W Młynie Gąsiorowo oferujemy wyjątkowe dania kuchni tradycyjnej. Specjalizujemy się w kuchni regionalnej i staropolskiej. Na przyjęcie okolicznościowe zaproponujemy kilka wariantów menu z tradycyjnymi daniami kuchni polskiej, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość indywidualnego dopasowania smaków. Oczywiście jesteśmy również otwarci na propozycje i możemy dostosować menu oraz spełnić życzenia w miarę naszej możliwości.

Przytulne wnętrza

Każde przyjęcie okolicznościowe bez wątpienia wymaga specjalnej oprawy, dzięki której goście będą mogli komfortowo i przyjemnie spędzić czas. Nasza sala zaaranżowana jest w stylu tradycyjnym – w naszym obiekcie czuje się klimat dawnej zagrody młynarskiej. Można u nas znaleźć wytchnienie i się wyciszyć. Jeśli chcesz zorganizować imprezę rodzinną w okolicy Pułtuska, Niesielska, Ciechanowa – zapraszamy do nas!

Malownicze widoki

Przyroda i piękne widoki są doskonałym tłem do zorganizowania uroczystości rodzinnej. W okolicy Młyna Gąsiorowo można odpocząć w otoczeniu zieleni, ale także podziwiać tradycyjną architekturę. Dzięki temu z powodzeniem można również u nas wykonać sesje zdjęciowe. Organizowane przez nas przyjęcia okolicznościowe łączą pyszne jedzenie, przytulne wnętrza wraz z niepowtarzalnym otoczeniem. W swojej ofercie mamy również noclegi – nie trzeba martwić się kwestią noclegu dla gości, którzy przybywają na wesele lub inną uroczystość z daleka.

Imprezy rodzinne w okolicach Warszawy – przyjedź do Gąsiorowa!

W naszym Młynie Gąsiorowo dbamy o to, aby każde przyjęcie okolicznościowe było niepowtarzalne i zorganizowane zgodnie ze wszystkimi życzeniami naszych Gości. Zapewniamy przepyszne menu, profesjonalną obsługę, a także wyjątkowo przytulne wnętrza oraz malownicze widoki za oknem. Zachęcamy do kontaktu z naszym menadżerem, który odpowie na Twoje pytania.

Dane kontaktowe
Prosimy o kontakt w godzinach 9:00 – 18:00.
©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.