Szukasz sali na przyjęcie komunijne w okolicy Warszawy? Zapraszamy do Młyna Gąsiorowo!

Szukasz sali na przyjęcie komunijne, która zapewni komfortowe warunki dla całej rodziny? Zależy Ci na spokojnym miejscu z ciekawą historią w okolicy Warszawy? Wybierz Młyn Gąsiorowo i spraw, aby dzień I Komunii Świętej zapisał się w historii Twojej rodziny.

Młyn Gąsiorowo – idealne miejsce na udane przyjęcie komunijne 

Dzień I Komunii Świętej Twojego dziecka to okazja do spotkania w szerszym rodzinnym gronie. Organizując przyjęcie, warto zadbać o dobrą atmosferę i to, by każdy w czasie przyjęcia czuł się swobodnie. Młyn Gąsiorowo to miejsce, które pogodzi potrzeby przedstawicieli kilku pokoleń i spodoba się zarówno dzieciom, jak i osobom starszym. U nas w spokoju, z dala od zgiełku miasta przeżyjesz ważny dzień w życiu Twojego dziecka. 

Znakomite jedzenie

Polska gościnność nakazuje, aby podczas rodzinnych uroczystości uraczyć zebranych smacznym jedzeniem. Specjalnością kulinarną Młyna Gąsiorowo są dania kuchni regionalnej, staropolskiej czy klasycznej kuchni polskiej.

Tutaj bez problemu skomponujesz menu, oparte na tradycyjnych zupach, daniach głównych i przystawkach. Ty i Twoi bliscy będziecie długo wspominać znakomite, przyrządzane na miejscu potrawy, przygotowane ze świeżych, lokalnych produktów. Kropką nad i będą przepyszne ciasta i desery. 

Sala na komunię w okolicy Warszawy z opcją noclegu

Jeśli Twoja rodzina przybędzie na uroczystość z różnych zakątków Polski, z pewnością istotnym będzie dla Ciebie fakt, iż Młyn Gąsiorowo dysponuje pensjonatem, który pomieści 38 osób. W klimatycznych 2-, 3- i 6-osobowych pokojach goście będą mogli przenocować na miejscu uroczystości, co znacznie ułatwi kwestie logistyczne. 

Nasz pensjonat to coś więcej niż zwykły nocleg, to przyjemny odpoczynek pośród zieleni i śpiewu ptaków. To świeże i czyste powietrze, które wpadnie przez okna Twojego pokoju. 

Plac zabaw – coś dla najmłodszych

Na terenie Młyna Gąsiorowo znajduje się duży i świetnie wyposażony plac zabaw. To tutaj, na świeżym powietrzu Twoje dziecko w towarzystwie rodzeństwa i kuzynów będzie mogło odreagować stres związany z tak ważnym dniem jego życia. Po podniosłym nabożeństwie w kościele i zjedzeniu uroczystego obiadu, dzieci będą mogły spędzić bezpiecznie czas na swobodnej zabawie w otoczeniu natury. 

Młyn Gąsiorowo – sala na komunię w okolicy Pułtuska, Nasielska, Ciechanowa

Jeśli mieszkasz na północy Mazowsza, nie musisz daleko szukać gościnnego miejsca na wymarzoną komunię Twojego dziecka. Młyn Gąsiorowo jest zlokalizowany na północ od Warszawy, w okolicach Pułtuska, Nasielska, Ciechanowa. 

W Młynie Gąsiorowo zorganizujesz wspaniałą rodzinną imprezę. Twoje dziecko będzie szczęśliwe,  goście na długo zapamiętają klimatyczny pensjonat, przepyszne jedzenie i wspólnie spędzone chwile, a Ty sam będziesz chciał tutaj wracać. 

Dane kontaktowe
Prosimy o kontakt w godzinach 9:00 – 18:00.
©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.