Oferta dla firm

Młyn Gąsiorowo to doskonała lokalizacja na spotkania i eventy firmowe. Mamy doświadczenie w organizacji konferencji i szkoleń, a także niezapomnianych imprez integracyjnych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem i udostępniamy miejsca noclegowe w Gąsiorowie. Sprawdź, dlaczego warto zorganizować imprezę firmową w okolicach Warszawy właśnie u nas!

spływ kajakowy

Imprezy firmowe – Warszawa i okolice

Spotkania i wyjazdy integracyjne są ważną częścią w funkcjonowaniu każdej organizacji. Z jednej strony są formą budowania zespołu, zacieśniania więzów między pracownikami, z drugiej są sposobem docenienia i nagrodzenia pracowników. W Młynie Gąsiorowo mamy duże doświadczenie w organizowaniu niezapomnianych imprez firmowych. Jeśli planujesz piknik firmowy pod Warszawą, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Pomożemy Ci zorganizować atrakcje dla pracowników, tj. np. spływ kajakowy Wkrą czy ognisko. Dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach 2-, 3- i 6- osobowych. Nasi Goście doceniają przede wszystkim łatwy dojazd do Warszawy, kameralność, a przede wszystkim znakomite jedzenie. Gospoda Gąsiorówka specjalizująca się w kuchni staropolskiej, regionalnej i klasycznej kuchni polskiej zadba o podniebienia wszystkich uczestników imprezy firmowej.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy przekonani, że w Młynie Gąsiorowo zorganizujesz udany piknik firmowy!

Szkolenia i konferencje pod
Warszawą

Młyn Gąsiorowo to doskonałe miejsce w okolicy Warszawy do organizacji szkoleń i konferencji branżowych. Do dyspozycji oddajemy przepiękny drewniany budynek, który komfortowo pomieści nawet 180 osób. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipczart, WiFi. Na miejscu znajdziesz więc wszystko co niezbędne do odtworzenia materiałów szkoleniowych. W naszym ośrodku powstawały już m. in. strategie sprzedaży, kampanie marketingowe, tworzyły się spektakle teatralne, odbywały się intensywne treningi rozwojowe, szkolono nowych pracowników działów obsługi klienta, pracownicy działów IT zdobywali nowe umiejętności, zdobywano uprawienia trenerskie.

Jeśli szukasz miejsca na event firmowy w okolicy Warszawy, Pułtuska lub Nasielska, skontaktuj się z nami, by dopytać o szczegóły!

jedzenie z grilla
©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.