Młyn Gąsiorowo

Oferta dla firm

Ośrodek Szkoleniowo – Integracyjny „Młyn Gąsiorowo” to autentyczna, dawna zagroda młynarska rozbudowana i przystosowana do współczesnych czasów. Nasza specjalność to turystyka szkolna. Zapraszamy dzieci na wycieczki edukacyjne oraz zielone szkoły. Organizujemy także tradycyjne wesela, chrzciny, komunie, spotkania rodzinne, firmowe imprezy integracyjne i szkolenia. W niedziele zapraszamy do Gospody na obiady rodzinne.
spływ kajakowy

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy firmowe stanowią świetną formę promocji oraz nagrodzenia pracowników.
Organizacja tego typu imprez usprawnia relacje pomiędzy klientami, dostawcami i
pracownikami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej podczas realizacji wielu tego typu projektów pomożemy Państwu w zorganizowaniu ciekawego i niepowtarzalnego pikniku firmowego. Taka forma imprezy może służyć zarówno małym jak i dużym firmom. Naszymi dodatkowymi atutami jest bliskość Warszawy, kameralność, oraz znakomite jedzenie.

Imprezy/szkolenia
firmowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy drewniany budynek z salą o powierzchni 250 m2. W ustawieniu kinowym możemy w niej komfortowo zmieścić nawet 180 osób. Sala
wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipchart i WiFi.
W naszym ośrodku powstawały już m. in. strategie sprzedaży, kampanie marketingowe, tworzyły się spektakle teatralne, odbywały się intensywne treningi rozwojowe, szkolono nowych pracowników działów obsługi klienta, pracownicy działów IT zdobywali nowe umiejętności, zdobywano uprawienia trenerskie.

Jeśli planujecie szkolenie lub konferencję – serdecznie zapraszamy do Gąsiorowa.

jedzenie z grilla