Wesela

Planowanie wesela przypomina podróż, w której każdy szczegół ma znaczenie. Pomożemy Wam sprawić, by ten wyjątkowy dzień przebiegał zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i na długo zapisał się w pamięci. Szukacie sali weselnej w okolicach Warszawy? Zapraszamy do Młyna Gąsiorowo!

stół weselny

Rustykalne wesele pod Warszawą

Marzy Ci się wesele w stylu rustykalnym lub boho? Chcesz by Twoja uroczystość była wyjątkowa, przepełniona naturalnym i swojskim klimatem? Młyn Gąsiorowo jest idealnym do tego wydarzenia miejscem. Odrestaurowane budynki dawnej zagrody stworzą przytulny i rodzinny klimat. W takim otoczeniu zarówno Para Młoda, jak i goście poczują się swobodnie i z werwą ruszą do tańca.

Sęki drewna, surowe cegły, ludowe stroje oraz rustykalne meble to doskonałe tło dla naturalnych dekoracji: świeże, dzikie kwiaty oraz ozdoby wykonane z naturalnych materiałów to coś, co tworzy wyjątkową atmosferę.

Nie zapominajmy o jedzeniu! W takim miejscu wiejski stół nabiera zupełnie innego wymiaru, a jedzenie smakuje jak nigdzie indziej! Chcesz, by posiłki nawiązywały do klimatu wesela – skorzystaj z naszej oferty cateringowej! Zaserwuj swoim gościom specjały kuchni staropolskiej oraz dania klasycznej polskiej kuchni.

Kameralne wesele w okolicach Warszawy

Młyn Gąsiorowo usytuowany jest w cichym miejscu, w otoczeniu zieleni. To teren spokojny i kameralny, który sprawi, że wszyscy uczestnicy wesela będą mogli odetchnąć od gwaru miast. Jeśli zależy Ci, by Twoje wesele odbywało się w pełni rodzinnej atmosferze, to u nas poczujesz się dosłownie jak w domu. 

Każdą uroczystość planujemy indywidualnie z Parą Młodą – napisz lub zadzwoń, a uzgodnimy wszelkie szczegóły.

Sala weselna w Gąsiorowie koło Pułtuska

Klimatyczne oświetlenie, długie stoły sprzyjające rodzinnym rozmowom i parkiet, który zaprasza do wspólnego świętowania. To wszystko oferuje nasza sala weselna. Nasz doświadczony zespół służy swoją radą na każdym etapie organizacji wesela. Wysłuchamy Waszych potrzeb i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Wesele w plenerze w okolicach Warszawy

Planujesz zorganizować wesele w plenerze? Bardzo dobry pomysł!

Młyn Gąsiorowo posiada rozległy teren, który wspaniale nadaje się do realizacji przyjęcia na świeżym powietrzu. Nieopodal znajduje też piękny, zabytkowy kościół, w którym można zaplanować ślub. Jego wystrój i architektura stanowi też idealne tło do zrobienia przepięknych, plenerowych zdjęć. W naszym pensjonacie goście weselni będą mogli skorzystać z pokoi gościnnych i odpocząć po całonocnej zabawie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.