Pensjonat

Wszyscy goście Młyna Gąsiorowo mogą skorzystać z wygodnych pokoi w naszym pensjonacie. W budynkach dawnej zagrody młynarskiej stworzyliśmy komfortowe warunki do wypoczynku. Oferujemy również miejsca noclegowe w Gąsiorowie dla wycieczek szkolnych i firm.

Wygodne pokoje gościnne w Gąsiorowie

Oferujemy łącznie 38 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 6-osobowych. Pokoje gościnne są komfortowe – w każdym do dyspozycji gości pozostaje własna przestronna łazienka z prysznicem. Zadbaliśmy również o to, by pokoje były ciepłe i przytulne. Klasyczne sosnowe łóżka, półki na książki oraz folkowe dekoracje tworzą wyjątkowy klimat naszego pensjonatu. Na ścianach podziwiać można przepiękne akwarele z motywami lotniczymi oraz naturalne dekoracje z suszonych kwiatów, które wykonali dla nas lokali artyści, a z okien roztacza się piękny widok na okolicę. Goście mogą korzystać także z bezpłatnego Wi-Fi.

Pokoje dla gości weselnych, uczestników wycieczek, imprez firmowych i nie tylko!

Organizacja komfortowego noclegu w obiekcie klimatycznym, cichym i położonym w wyjątkowym miejscu jest jednym z kluczowych elementów, na jakie zwracają uwagę osoby poszukujące sali weselnej, organizujące imprezy firmowe czy też integracje. W naszym pensjonacie w Gąsiorowie to goście są najważniejsi – pokoje są wygodne, przytulne, sprzyjają wypoczynkowi zarówno po całonocnej zabawie, jak i wyczerpującym szkoleniu pracowników. Co istotne, lokalizacja naszego pensjonatu w okolicach Warszawy zapewnia bardzo dobry dojazd i umożliwia organizację wielu wydarzeń dla gości ze stolicy.

Poznaj bliżej nasz pensjonat w Gąsiorowie, zarezerwuj noclegi i poczuj wyjątkowy klimat tego miejsca!

W pensjonacie udostępniamy bezpłatnie dostęp do WiFi.
©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.