Oferta dla rodzin

W Młynie Gąsiorowo możesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe, które uświetni ważne wydarzenie w życiu Twojej rodziny. Dysponujemy przestronnymi salami i pokojami gościnnymi. Jeśli szukasz miejsca do zorganizowania chrzcin, komunii, osiemnastki, i zależy Ci na łatwym dojeździe do Warszawy, poznaj naszą ofertę!

rodzina z psem

Chrzciny? Komunia? Rocznica? Zorganizuj je w Gąsiorowie!

Młyn Gąsiorowo to wyjątkowe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i rodzinnej atmosfery. W naszym ośrodku zorganizujesz przyjęcie okolicznościowe w kameralnej atmosferze, którą z pewnością docenią wszyscy obecni na uroczystości. W Młynie Gąsiorowo organizujemy wesela, rodzinne osiemnastki, chrzciny i komunie, stypy, rocznice i jubileusze. Możesz zaplanować u nas wszystkie ważne wydarzenia, które chcesz celebrować w otoczeniu Twoich bliskich.

Nasza kuchnia serwuje wyśmienite dania. Oferujemy również miejsca noclegowe w naszym pensjonacie, więc nie musisz się martwić o poszukiwanie noclegów dla gości.

Zapoznaj się z ofertą cateringową.

Przyjęcia okolicznościowe w okolicach Warszawy

Jeśli szukasz sali na imprezę rodzinną w okolicach Nasielska, Pułtuska lub Ciechanowa, zapraszamy do nas! Oferujemy dwie niezależne sale, które pomieszczą od 80 do 100 osób. Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania i potrzeby w zakresie przygotowania pomieszczeń. Planując menu, możesz wybrać z szerokiej listy naszych propozycji. W sezonie letnim proponujemy również miejsce na grill czy ognisko, które dodatkowo umili Wasze spotkanie.

Dopełnienie wyjątkowych chwil – przyjęcia okolicznościowe Gąsiorowo

Warto dodać, że Młyn Gąsiorowo to nie tylko przestronne sale i profesjonalna obsługa, ale także malownicza okolica. Nasz ośrodek to miejsce, gdzie możecie zaznać chwili ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Dla miłośników natury i rodzinnej, kameralnej atmosfery to idealne miejsce na wyjątkowe spotkania.

Jeśli planujesz niezapomniane przyjęcie okolicznościowe pod Warszawą, Młyn Gąsiorowo to idealne miejsce. Skontaktuj się z nami i wspólnie przygotujemy wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci Waszej oraz Waszych gości. 

©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.