Gdzie w okolicach Warszawy zorganizować wycieczkę integracyjną dla dzieci?

Nowy rok szkolny to dla wielu uczniów ogromne wydarzenie – jak pomóc im się odnaleźć w zupełnie nowej rzeczywistości? Dobry pomysł to organizacja jedno- lub dwudniowej wycieczki, podczas której będą mieli oni szansę nawiązać relacje z rówieśnikami. Wbrew pozorom wcale nie trzeba jechać na drugi koniec Polski – w odległości około półtorej godziny jazdy od Warszawy mieści się niezwykłe miejsce, do którego ściągają grupy szkolne nie tylko z województwa mazowieckiego! Jest nim właśnie nasz Ośrodek Szkoleniowo-Integracyjny „Młyn Gąsiorowo”, czyli autentyczna, dawna zagroda młynarska założona na początku XX wieku. 

Dlaczego właśnie tutaj warto jest się wybrać na edukacyjną wycieczkę szkolną? Wszystkiego dowiesz się z dzisiejszego wpisu – do lektury zapraszamy zarówno rodziców, jak i nauczycieli poszukujących ciekawych sposobów na integracje uczniów. 

Dlaczego warto do nas przyjechać? Wycieczki szkolne dla pierwszoklasistów i starszych dzieci

Malowniczy, wiejski krajobraz, dużą ilość wolnej przestrzeni oraz urozmaicony, zróżnicowany program, który zainteresuje każdego ucznia. Dodaj do tego zupełnie nowe umiejętności, które Twoi uczniowie zdobędą, biorąc udział w jednej z naszych popularnych wycieczek szkolnych pod Warszawą. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię opcję, a my zajmiemy się całą resztą! Poznaj nasze programy wycieczek dla dzieci.

„Poznajmy się!” – szkolna wycieczka integracyjna dla dzieci, Warszawa i okolice

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i ułatwić pierwsze dni w zupełnie nowej rzeczywistości uczniom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą? To właśnie z myślą o pierwszoklasistach stworzyliśmy realizowaną we wrześniu oraz październiku, dwudniową wycieczkę integracyjną dla klas pierwszych „Poznajmy się” łączącą w sobie zabawę, naukę oraz przygodę.

Podczas 2 dni pełnych pozytywnej energii i inspiracji uczniowie:

  • pokonają dotychczasowe bariery komunikacyjne,
  • ukształtują pozytywne relacje koleżeńskie, 
  • nauczą się współpracy, 
  • poznają zwyczaje ludowe, 
  • wezmą udział w warsztatach plastycznych, zabawach integracyjnych oraz zawodach sportowych, 
  • będą uczestniczyć w warsztatach plastycznych, gdzie dadzą upust swojej kreatywności, 

a wszystko to w miłej atmosferze! 

To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy dla dzieci w wieku 4-9 lat – Młyn Gąsiorowo organizuje także m.in. następujące wycieczki edukacyjne: 

„Gąsiorowskie kapuśniaki” – program wycieczki dla dzieci

Kształtowanie pro-ekologicznych postaw warto zacząć już od najmłodszych lat, w końcu to od juniorów zależeć będzie przyszłość naszej planety. Jak zrobić to efektywnie? Najlepiej łącząc edukację z dobrą zabawą, rywalizacją oraz integracją podczas jednodniowej, październikowej wycieczki do Młyna Gąsiorowo!

Podczas „Gąsiorowskich kapuśniaków” najmłodsi:

  • poznają sposoby ekologicznego przechowywania żywności oraz rodzaje przetworów, 
  • będą doskonalić swoje umiejętności plastyczne,
  • wezmą udział w zawodach podnoszących ich sprawność fizyczną, 
  • zintegrują się z rówieśnikami podczas zabawy na naszym wielkim placu zabaw.

„Mikołajki i Boże Narodzenie na wsi” 

W naszej ofercie nie brakuje także propozycji na koniec roku – w listopadzie zapraszamy na Andrzejki i Katarzynki, w grudniu na Mikołajki oraz Boże Narodzenie na wsi, czyli jednodniową wycieczkę, podczas której uczniowie poznają zwyczaje oraz tradycje Świąt Bożego Narodzenia, wykonają ozdoby świąteczne, spotkają się ze Świętym Mikołajem, a także wezmą udział w warsztatach kulinarnych. Nie zabraknie też dobrej zabawy!

Zapoznaj się z całą ofertą dostępnych wycieczek dla szkół i zacznij odliczać dni do Waszego przyjazdu, ponieważ pobyt w Młynie Gąsiorowo na pewno będzie niezapomniany! 

Dane kontaktowe
Prosimy o kontakt w godzinach 9:00 – 18:00.
©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.