Wigilia firmowa? Zaplanuj ją już teraz!

Jako że rozpoczyna się sezon jesienny, warto już teraz pomyśleć o tym, by zaplanować wyjątkową wigilię firmową. Możesz wybrać dogodny termin i już teraz zacząć ustalać wszelkie szczegóły. Jeśli szukasz miejsca na imprezę firmową w okolicy Warszawy, zapraszamy do Młyna Gąsiorowo!

Wigilia firmowa służy integracji pracowników

Imprezy firmowe to doskonałe okazje do tego, aby wszyscy pracownicy mogli się spotkać i nieco lepiej poznać. Niezależnie od zajmowanego stanowiska pracy i szczebla kariery. To także idealna sposobność, żeby zarząd przedsiębiorstwa mógł docenić osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie oraz podsumować całoroczny wysiłek zespołu. Takie nietuzinkowe podziękowanie zdecydowanie przełoży się na zadowolenie pracowników. Udana wigilia firmowa to także sposób na podkreślenie tego, że wszyscy odpowiedzialni za funkcjonowanie firmy są ważni.

Wigilia firmowa – jak ją zorganizować?

Od kilku lat wigilie firmowe przestają mieć tradycyjny charakter. Organizowane są w okolicy świąt lub na początku nowego roku i na ogół związane są z podsumowaniem działalności organizacji i przedstawieniem celów na kolejne miesiące. Aby impreza była udana, powinna przebiegać w takiej atmosferze, jaka spodoba się pracownikom. Najważniejsze jest idealne zaplanowanie przebiegu imprezy, wybór miejsca, ewentualnych atrakcji itp. Może też się okazać, że pracownicy chcieliby zabrać ze sobą swoich bliskich. Trzeba to wziąć pod uwagę podczas określania liczby uczestników imprezy.

Jednak na początek należy zarezerwować termin w wybranym lokalu lub zamówić catering do siedziby firmy. Wbrew pozorom właśnie teraz jest najlepszy moment na wybór terminu i miejsca, w którym chcesz zorganizować wigilię firmową. Być może najlepiej zdecydować się na początek grudnia, bowiem na kilka dni przed świętami pracownicy mogą mieć zaplanowane wyjazdy. Następnie trzeba wystosować zaproszenia na imprezę, uwzględniając w nich to, czy można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Impreza firmowa w Młynie Gąsiorowo

Nasz Młyn Gąsiorowo to malowniczy ośrodek, który gwarantuje kameralną atmosferę. Jeżeli szukasz idealnego miejsca, w którym można urządzić imprezy firmowe pod Warszawą, w okolicy Pułtuska lub Nasielska, to serdecznie zapraszamy do nas!

Rustykalny styl oraz tradycyjna polska kuchnia z pewnością pozwolą spędzić gościom miłą wigilię firmową w ośrodku. Dysponujemy również sprzętem multimedialnym, który pomoże w przeprowadzeniu wszelkich prezentacji związanych z podsumowaniem sukcesów organizacji czy przedstawieniem strategii na kolejny rok.

Wigilia firmowa to jedno z ważnych wydarzeń z życia każdej organizacji. Pozwala zintegrować zespół, docenić pracowników, podkreślić osiągane przez firmę sukcesy. Warto już teraz pomyśleć o jej organizacji i zarezerwowaniu terminu, póki są jeszcze dostępne. Jeśli chcesz zorganizować event firmowy w Młynie Gąsiorowo, zachęcamy do kontaktu!

Dane kontaktowe
Prosimy o kontakt w godzinach 9:00 – 18:00.
©2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.